O Mnie

Nazywam się Aleksandra Reglińska, jestem psychologiem i trenerem kompetencji społecznych.

Pomagam ludziom od ponad 15 lat. Jestem dyplomowanym psychologiem, skończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim i podyplomowe studia z diagnostyki psychologicznej na Uniwersytecie Warszawskim. Uzyskałam tytuł Mastera Reiss Motivational Profile i pracuję w oparciu o profile motywacyjne. Skończyłam również podyplomowe studia dla trenerów kompetencji społecznych w Wyższej Szkole Zarządzania i Finansów w Warszawie.
Szczególnie interesuje mnie motywacja, rozwój emocjonalny, obszary związane z pracą zawodową, takie jak stres, wypalenie zawodowe, praca zespołowa i zarządzanie. Lubię również pracować w tematyce sprzedaży, wywierania wpływu i osiągania celów. Znam się na procesach rekrutacyjnych i umiem pomagać przy zmianie pracy.

Pracowałam jako handlowiec, kierownik zespołu handlowego, szefowa zespołu trenerskiego, trenerka, instruktorka, budowałam struktury sprzedażowe, szkoliłam, wdrażałam, koordynowałam, prowadziłam nadzory jakościowe, egzaminy, certyfikacje, rozmowy kwalifikacyjne i selekcyjne. Mam bogate doświadczenie zawodowe „po obu stronach biurka”. Byłam zarówno szefową i podwładną.

Prywatnie trenuję akrobatykę, biegam, chodzę po lesie, po górach, uczę się nowych metod pracy, uczestniczę w różnych kursach i szkoleniach. Zależy mi, żeby dostarczać skuteczne rozwiązania i z radością obserwować postępy moich Klientów.

Uwielbiam koty, czereśnie, pachnące lilie, dobry chleb i humor Prachetta.