O gabinecie

Aleksandra Reglińska: mgr psycholog, terapeutka, trenerka kompetencji społecznych

Skończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim i podyplomowe studia z diagnostyki psychologicznej na Uniwersytecie Warszawskim. Uzyskałam tytuł Mastera Reiss Motivational Profile i m.in. pracuję w oparciu o profile motywacyjne. Skończyłam również podyplomowe studia dla trenerów kompetencji społecznych w Wyższej Szkole Zarządzania i Finansów w Warszawie i kilka różnych szkół dla trenerów kompetencji miękkich. Ukończyłam również Program Pomocy Psychologicznej w szkole psychoterapii Gestalt. Brałam udział w wielu branżowych szkoleniach, kursach i warsztatach. Mam kompetencje i bogate doświadczenie w pracy indywidualnej i grupowej, z osobami potrzebującymi wsparcia psychologicznego. Dotychczas pracowałam dla korporacji i firm zewnętrznych.

Prowadzę gabinet on-line oraz stacjonarnie w Rumi Janowie.

Informacje organizacyjne: Sesja trwa 50 minut. Profilowanie motywacyjne trwa od 1,5 do 2 godzin. Uprzejmie proszę o punktualne przyjście z szacunku dla osoby, która pracuje na sesji poprzedzającej Pani/Pana wizytę.

W gabinecie kieruję się zasadami etyki zawodowej: obowiązuje mnie tajemnica zawodowa i poufność, nie podejmuję się pracy z osobami w relacjach prywatnych lub z członkami jednego systemu rodzinnego, podlegam superwizji, jestem neutralna światopoglądowo, każda kultura, osoba zasługuje na równy szacunek i uznanie.

Umówienie się na wizytę jest możliwe przez formularz kontaktowy, telefon lub mail.

On-line pracuję w oparciu o narzędzia Google lub Skype. Do połączenia niezbędne jest stabilne łącze internetowe, kamera i mikrofon. Nie prowadzę sesji w oparciu tylko o głos lub tzw. chat.

Sesje on-line są przedpłacane, przelewem na konto.

Sesje w gabinecie: pierwszorazowa- płatna przed sesją.  Kolejne wizyty- płatne po sesji na miejscu w gotówce lub przedpłacone przelewem na konto.

Istnieje możliwość odwołania sesji i zwrotu wpłaconych środków w terminie do 24 godzin przed planowaną wizytą.

Gabinet nie jest przystosowany dla osób z niepełnosprawnością ruchową. Znajduje się na pierwszym piętrze, z klatką schodową. W gabinecie pomieszkuje kot – to ważna informacja dla osób z alergią. Przed budynkiem znajduje się parking dla samochodów.  Gabinet jest w zacisznej, dyskretnej lokalizacji, zapewniającej prywatność i komfort.