„Miałam przyjemność współpracować z Olą przy okazji jej certyfikacji na RMP Mastera. Ola wykazała się dużym profesjonalizmem, wnikliwością i zaangażowaniem w procesy klientów.. Duża wiedza w połączeniu z empatią sprawiają, że jest świetnym przewodnikiem i wsparciem klientów na drodze ich rozwoju.”

Joanna Religa, coach i master RMP uczący motywacji opartej na potrzebach

 

“Z początku nie zdawałem sobie sprawy z szerokiego spektrum działania Pani Aleksandry. Myślałem, że ktoś będzie mnie na siłę “kołczował”, poruszał banały, oczekując zmian. To nie ten adres! Pani Ola ma niesamowitą intuicję i doświadczenie. Ekspresowo analizuje sytuację, wyszukuje rozwiązania w trybie natychmiastowym, wraz z propozycją planu ich wdrożenia. To podróż w głąb siebie, zdefiniowanie cech i zachowań, z których nie zdajemy sobie sprawy a które swoje podłoże mają w przeszłości. Połączenie tych umiejętności z profilowaniem Reiss Motivation Profile czyni Panią Olę kompletnym kompasem zmian, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Panią Aleksandrą – to najlepsza inwestycja w siebie!”

 

“Mój profil RMP był bardzo spójny z moim postrzeganiem siebie. Chociaż w kilku miejscach przyznam, że miałam „wow” związane z wyjaśnieniem z jakiego powodu mogę zachowywać sie w określony sposób. Uważam, ze moze byc bardzo pożytecznym narzędziem do „nauczenia” sie siebie, do zrozumienia sposobów działania, relacji, podejmowania decyzji, niepewności i strachów, które mamy. Dla pracodawcy to świetne narzędzie do poznania drugiej osoby, poznania jej cech charakterystycznych, dominujących i takich, które wymagają dopracowania. Daje narzędzia do budowania współpracy, dostosowania technik motywujących, do budowania zespołu, kreowania wizji i delegowania zadań odpowiednim osobom.”

 

„Test RMP umocnił mnie w przekonaniu jaką jestem osobą, co mnie motywuje, a czym nie lubię zaprzątać sobie głowy. Wyniki nie były dla mnie zaskoczeniem, natomiast ogromną wartość dla mnie stanowiło porównanie testów mojego i mojej wspólniczki i analiza przez Olę naszych wyników w kontekście naszej wspólnej pracy. Pozwoliło nam to podzielić się kompetencjami tak, żeby każda z nas czuła się jak najbardziej komfortowo w pracy oraz żeby każda z nas robiła to, co najbardziej nas nakręca. Dzięki temu tworzymy prężnie i szybko rozwijającą się firmę i przy tym każda z nas uwielbia to co robi. Bez RMP pewnie dochodziłybyśmy do pewnych rozwiązań w firmie dłużej. Bardzo polecam zrobienie testu sobie i współpracownikom – świadomość kompetencji i motywacji pracowników jest bezcenna w ukształtowaniu zespołu, który odniesie sukces”

 

“Do samego profilu podszedłem dosyć obojętnie, na zasadzie kolejna wyliczanka pytań i klasycznych odpowiedzi. Jednak dostałem wynik rozbudowany i naprawdę trafny, momentami zaskakujący. Podsumowanie wymagało rozmowy, dzięki czemu znaki zapytania odnośnie interpretacji zostały mi świetnie wytłumaczone. Bardzo rozbudowana weryfikacja pozwoliła mi dobrze przyjrzeć się sobie. Wyniki trafnie ukazały mnie na tle społeczeństwa i ciężko było nie zgodzić się z ich interpretacją. Ten profil pozwolił mi ujrzeć swoje słabe strony i to jest w nim najmocniejsze dla mnie. Owocnej pracy! Pozdrawiam i zachęcam”

 

„RMP pozwala spojrzeć na swoje zachowania i sposób postępowania z całkiem nowej strony. Podnosi samoświadomość.”

 

„Gdzieś podświadomie wiedziałam co mnie niesie, co mnie pociąga, co daje poczucie pełni i błogostanu. Budowałam relacje w oparciu o wewnętrzne poczucie dopasowania się do drugiej osoby. Profil motywacyjny umiejętnie nazwał i uwypuklił te wartości w moim życiu, które są dla mnie niezbędne, kluczowe. Są jak tlen. Wiem, co dodaje mi skrzydeł. Wiem, co mnie unieruchamia. Mogę świadomie podejmować decyzje o zmianie lub zostaniu w miejscu, które dla innych może wydawać się mało atrakcyjne. Miejsce w życiu, czyli ludzie, praca, niebo, pod którym zasypiam.”

 

„Pani Aleksandra jest osobą bardzo kompetentną na swoim stanowisku. Potrafi stworzyć wspaniałą atmosferę. W sposób rzeczowy i zrozumiały potrafi tłumaczyć trudne zagadnienia. Jeśli kiedykolwiek będę mogła komuś polecić te zajęcia, to na pewno to zrobię.”

 

„Bardzo kompetentna i profesjonalna osoba. Bardzo dużo mnie nauczyła”

 

„Panią Olę cechuje ogromna życzliwość, chęć pomocy. Bardzo angażuje się w swoją pracę, tłumaczy wielokrotnie, powtarza, rozszerza, robi wszystko, żeby mi pomóc. Była wyrozumiała i cierpliwa, znosiła wytrwale moje „wygłupy”. Wspaniały psycholog, o ogromnej wiedzy i wspaniałym sposobie jej przekazywania”

 

„Zajęcia wiele mnie nauczyły i pomogły wiele spraw lepiej zrozumieć. Mam nadzieję, że ta wiedza zaprocentuje w życiu”

 

„Zadania, jakie stawiała przede mną Pani Ola wymagały wysiłku, ale efekty były rewelacyjne. Bardzo polubiłam Panią, choć rzadko zdarza mi się polubić kogoś, kogo nie znam.”

 

„Zajęcia z Panią Olą nie były łatwe. Z dużym wyczuciem przeprowadziła mnie przez trudne zagadnienia, np. autoprezentację. Cudownie w tak trudnych sytuacjach spotkać osobę z takim przygotowaniem i wyczuciem, która potrafi pokazać nam, że damy radę i że jesteśmy silne. Jej wiarę zaszczepioną, bardzo chętnie wykorzystam”

 

„Pani Ola Reglińska jest jak najbardziej kompetentną osobą (…) dzięki jej zajęciom i za jej radami złożyłam papiery i zostałam przyjęta do pracy. Potrafi wytłumaczyć osobie, że stać ją na wiele i jest wartościowym człowiekiem (…) ja zrobiłam to i mam pracę która przynosi mi satysfakcję.”

 

„Spotkanie bardzo mi pomogło. Udało mi się podjąć pracę zgodną z moimi oczekiwaniami. Pozbyłam się strachu przed pracodawcą, przed rozmowami. Jestem pewniejsza siebie”

 

„Droga Olu! Jesteś świetna w tym, co robisz. Sposób w jaki do mnie mówiłaś niezwykle trafiał do mnie. To wszystko będę wykorzystywać w swojej pracy. Zwróciłaś mi uwagę na ważne rzeczy. Bardzo miło było Cię poznać. Pozdrawiam i powodzenia!”